Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

NIEUW op onze site!

  • 01-04-13

Uw vereniging zit niet stil. Vandaag zijn twee nieuwe uitnodigingen geplaatst. U bent van harte welkom op de jaarvergadering op 17 april en op 17 mei organiseren we een excursie naar het streekarchief in Gorinchem.

Let dus goed op. Op onze homepage staan onder deze aankondiging twee nieuwe uitnodigingen.

Ook nieuw op de site zijn de fotoalbums van twee activiteiten in 2010. Dat is al even geleden maar misschien herinnert u zich de 'Rock and Roll' avond in de feesttent nog of de indrukwekkende voorstelling van dominee Zelle. Klik op deze link voor de fotopagina en misschien zijn er nog meer foto's die u nog niet had gezien!

Ook staat er een nieuwe link op de pagina links naar wikimedia. Op deze site staan foto's die u misschien nog niet kent van Herwijnse woningen.

Misschien tot ziens bij de komende activiteiten!


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top