Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Nieuwe jasjes voor Historisch Mannenkoor

  • 27-01-23

Het mannenkoor van historische vereniging Den Ouden Dijk uit Herwijnen heeft nieuwe jassen voor optredens buiten aangeschaft. De aankoop is mogelijk gemaakt door een bijdrage van de Vervoornstichting en de Rabobank Clubsupport. Van Arkel Products heeft voor het borduurwerk gezorgd. De nieuwe jasjes werden tijdens een ledenavond van de historische vereniging aan het publiek getoond. Tijdens deze avond heeft de voorzitter van de vereniging, Dittie van Zee, de dirigent van het koor, Sipke Stol, ‘gestrikt’ door hem een rode strik om te doen die past bij de rode stropdassen van de mannen van het koor.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top