Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Jaarvergadering Den Ouden Dijk 2021

  • 23-09-21

Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van de jaarlijkse ledenvergadering op woensdag 29 september om 19.30 uur in dorpshuis “De Poort” aan de Zworrelstraat te Herwijnen. Tijdens een door ons aangeboden kopje koffie/thee zal het bestuur verantwoording afleggen over de jaren 2019 en 2020. En natuurlijk kunt u vragen stellen en ideeën aandragen.

De agenda treft u hieronder aan.

Vanaf  20.30 uur zullen Koos van Zomeren en Willy Raaijmakers een presentatie geven over hun boek ‘Aan de dijk – Herwijns dag- en fotoboek’ dat in mei is verschenen. Het boek bestaat voor twee derde uit jeugdherinneringen van Van Zomeren aan het Rot, geschreven in zijn enigszins brokkelige, poëtische stijl. Het tweede deel, van bijna honderd pagina’s, bevat een unieke verzameling foto’s van het Rot en zijn bewoners uit het midden van de vorige eeuw, verzameld en geordend door Raaijmakers. Meer informatie leest u op de achterzijde.

Gezien het maximaal aantal personen dat aanwezig mag zijn in het dorpshuis, is aanmelding vooraf verplicht. Hiervoor dient u uiterlijk 26 september uw naam en het aantal personen (max 2) door te geven per mail info@denoudendijk.nl of telefonisch: 06 19517101.

VOL = VOL 

LET OP: alleen toegang met een corona-toegangsbewijs!

(vaccinatiebewijs, herstelbewijs of negatieve testuitslag)
Tevens kan om uw ID gevraagd worden!

Tot ziens op woensdag 29 september a.s.

Uw bestuur


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top