Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Herwijnse Kruiswoordpuzzel

  • 03-02-21

Ruim 60 leden hebben de juiste oplossing van de Herwijnse Kruiswoordpuzzel doorgegeven. De trekking heeft online plaatsgevonden. Onder toeziend oog van bestuursleden Dittie, Marjan, Hennie en Dick KG heeft Dirk van Wijk 5 nummers uit een bingozakje getrokken. De nummers corresponderen met namen op een lijst. De volgende leden hebben een Herwijnse lekkernij thuisbezorgd gekregen: Heleen van Eck-Walraven (15), Adrie en Jilis van Kuilenburg (22), Leen van Oostrom (48), Leen en Geert Bambacht (55), Nel Mourik (59). Gefeliciteerd met jullie prijs! De antwoorden en oplossing van de puzzel wordt in het volgende verenigingsblad gepubliceerd.

herwijnse-kruiswoordpuzzel.jpg


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top