Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

75x Kiek van Toen bij jubilerende historische vereniging

  • 04-01-21

De in 1996 opgerichte Historische Vereniging Den Ouden Dijk uit Herwijnen viert in 2021 het 25 jarige bestaan. Vanaf het begin geeft de vereniging drie keer per jaar een verenigingsblad uit, gemaakt door en voor leden. Het blad van januari 2021 is de 75ste uitgave en in alle verenigingsbladen heeft Jaap de Kock de rubriek ‘De Kiek van Toen’ geschreven. Bij een bijzondere foto uit vroeger tijd beschrijft hij de gebeurtenis of het achterliggende verhaal. De namen van de mensen op de foto worden er ook altijd bij vermeld. Als Jaap het niet weet, dan roept hij de hulp van leden in en laat in de volgende Kiek weten wat die oproep heeft opgeleverd. Jaap was in 1996 een van de oprichters van de Herwijnse historische vereniging en heeft tot 2008 in het bestuur gezeten. De huidige voorzitter, Dittie van Zee-van Arendonk, is de enige die vanaf de oprichting nog zitting heeft in het bestuur. Zij heeft Jaap op een voor hem historische locatie nabij de Wadensteinsesteeg in Herwijnen het 75ste verenigingsblad aangeboden.

 

Op de foto: Dittie van Zee-van Arendonk samen met Jaap de Kock bij de Wadesteinsesteeg, waar Jaap geboren en getogen is. Dittie overhandigt Jaap het 75ste verenigingsblad.

Meer informatie over de verenigingsbladen de afgelopen 25 jaar in het bijgevoegde document met daarin het voorwoord uit het verenigingsblad van januari 2021 – nr. 75.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top