Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

6 nieuwe vrijwilligers voor het WOII en vliegeniersmuseum

  • 29-08-17

Het WOII- en Vliegeniersmuseum in Fort Vuren heeft 6 nieuwe vrijwilligers die vanaf het komende seizoen als gastheer / -vrouw in het museum aanwezig zullen zijn. Voor de vrijwilligers heeft het bestuur van de Stichting Eerbetoon Geallieerde Vliegeniers Lingewaal (EGVL) zaterdag 26 augustus een informatiemiddag georganiseerd. Met hen werd eerst de herinneringsroute gereden. Bij iedere locatie waar een vliegtuig is neergekomen staat een informatiebord waarbij de voorzitter, Peter den Tek, de bijzonderheden over het vliegtuig, de missie en de bemanning heeft verteld. Daarna is in het museum gekeken naar de persoonlijke spullen van de vliegeniers, waarbij ook achtergrond informatie is verteld. Zo zijn alle vrijwilligers die in het museum aanwezig zijn op de hoogte van alle bijzonderheden.
De route is te downloaden via www.beleefroutes.nl; het museum is geopend tijdens openingstijden van fort Vuren in de periode april tot oktober.

Ook vrijwilliger worden bij het Vliegeniersmuseum? Neem contact op met de Stichting EGVL via secretaris@egvl.nl


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top