Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Stem op Stichting EGVL voor de Rabobank clubkas campagne

  • 28-03-17

Rabobank A&V organiseert de Rabobank clubkas campagne en stelt €100.000 beschikbaar voor clubs uit de omgeving! Ook de EGVL doet mee om een mooi sponsorbedrag bij elkaar te sparen. Dit bedrag zal gebruikt worden voor de inrichting van het WOII en Vliegeniersmuseum in Fort Vuren ter nagedachtenis aan hen die op welke manier ook hebben bijgedragen aan onze vrijheid (bemanningsleden vliegtuigen, verzetsstrijders, etc.).

Zij hebben hiervoor uw hulp nodig! Bent u lid van Rabobank Alblasserwaard Vijfheerenlanden? Stem dan van 28 maart t/m 11 april op de Stichting EGVL via http://rabobank.nl/av Nog geen lid maar wilt u toch stemmen? Meld u aan via http://rabobank.nl/av en kom in actie!

Elke stem is geld waard! Hartelijk bedankt voor uw stem voor de Vliegeniersstichting!


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top