Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Gezelligheid op de braderie!

  • 26-06-16

Ondanks de regen was het gezellig in de kraam van de historische vereniging op de braderie, zaterdag 25 juni. Het raadspel geeft altijd leuke discussies; is het een piespotje, kan je er ‘blommekes’ inzetten of is het misschien toch een spuugpot?

De trekking van de raadwedstrijd is verricht door Richard van Maaren van de Vitaminemuur. Frank Beijer is de winnaar van de streekproductenmand van ’t Polderwinkeltje! De juiste benaming van de te raden voorwerpen zal in het verenigingsblad van oktober vermeld worden. Klik hier om de foto’s van de braderie te bekijken!


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top