Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Veel belangstelling voor Dakota

  • 08-05-16

Grote belangstelling voor de flypast op Fort Vuren van de Dakota DC 3 op woensdag 4 mei 2016. Boven op het fort kon men het vliegtuig  goed zien. De Dakota kwam vier keer laag over; mensen zwaaiden en sommigen vonden het een emotioneel moment. Vooral ouderen die de oorlog hebben meegemaakt.

Ook op de dijk langs het fort stonden veel mensen te kijken. Na de flypast werd er door jong en oud op het terras van fort Vuren nagepraat, want de flypast was voor iedereen erg indrukwekkend. Klik hier voor de foto’s van de flypast.

De flypast was georganiseerd door de Stichting Eerbetoon Geallieerde Vliegeniers Lingewaal. Deze Stichting is opgericht door vier Lingewaals historische verenigingen en onze vereniging is daar een van.

De tentoonstelling in het fort is ook druk bezocht. Er is veel belangstelling en interesse in het werk van de Stichting EGVL.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top