Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Onze voorzitter Joop Kwakernaak heeft tijdens Lintjesregen een Koninklijke Onderscheiding ontvangen!

  • 26-04-16

Al 40 jaar zet Joop zich in voor het plaatselijke en regionale vrijwilligerswerk. O.a. als penningmeester bij Damclub Amicitia en de Gorinchemse Damclub. In de jaren ’80 was hij secretaris van het schoolbestuur van de Christelijke Basisschool “School met de Bijbel” in Herwijnen. 

Sinds de oprichting van de historische vereniging “Den Ouden Dijk” tot 2012 is Joop penningmeester geweest en vanaf die tijd tot heden is hij voorzitter van onze vereniging. Die in 20 jaar tijd is uitgegroeid tot een van de grootste historische verenigingen van Gelderland!

Wij feliciteren Joop van harte met zijn Koninklijke Onderscheiding.

Joop1 Joop2
 

Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top