Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Waarom naar Pella? Een volle zaal die meer wil weten!

  • 20-04-16

Veel belangstelling voor de presentatie van de Herwijnse landverhuizers door Adri Donker in dorpshuis De Poort Herwijnen op woensdag 13 april. Vooral veel aanwezigen met de achternamen Van Zee, Van Dusseldorp, De Kock, Verploegh, Van Arendonk en Van Zante waarvan de voorouders destijds naar het beloofde land waren vertrokken. Er was veel interessante informatie, documenten en afbeeldingen tijdens de lezing over de Herwijners die in 1834 - 1920 naar Pella (Amerika) vertrokken.

Klik hier voor de foto’s van deze avond.

Meer over boerderij De Nootenboom en Engel van Zee in het eerstvolgende verenigingsblad (mei).


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top