Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Breng een stem uit voor de vereniging!

  • 04-04-16

Draagt u het project van de Stichting Eerbetoon Geallieerde Vliegeniers Lingewaal een warm hart toe? Stemt u dan op dit project dat historische vereniging “Den Ouden Dijk” hiervoor heeft aangemeld bij “een Aandeel in de Betuwe” van Rabobank West Betuwe. Meer info over dit project via:

https://www.rabowestbetuweleden.nl/fondsen/een-aandeel-de-betuwe/stemmen/cultureel-45020/historische-vereniging-den-ouden-dijk-23187/

Van 1 t/m 30 april kunnen leden van Rabobank West Betuwe hun stem uitbrengen op twee projecten die zij een warm hart toedragen via de website www.rabowestbetuweleden.nl/fondsen/een-aandeel-de-betuwe. De leden hebben hiervoor een persoonlijke uitnodiging per mail ontvangen om hun stem uit te brengen. Ons project staat onder ‘cultuur’ als nummer 9 aan de rechtse kant.

Klanten van Rabobank West Betuwe die nog geen lid zijn en willen stemmen op de ingediende projecten van dit jaar, hebben tot en met 8 april 2016 de mogelijkheid het lidmaatschap aan te vragen via https://www.rabowestbetuweleden.nl/lidmaatschap/.

 


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top