Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Vrij vertaald

  • 29-11-15
 

Vrij Vertaald is een project van het Servicepunt Amateurkunst Rivierengebied (10 gemeenten waaronder Lingewaal). Zij zijn o.a. in Avondlicht op zoek gegaan naar ouderen die hun verhaal willen vertellen rondom het thema 70 jaar bevrijding. Enkele ouderen hebben hun verhaal gepresenteerd aan leerlingen van groep 8 van CBS School met de Bijbel. Met deze verhalen zijn de leerlingen aan de slag gegaan en hebben dit op een kunstzinnige manier vertaald (bijvoorbeeld door middel van een schilderij, gedicht of lied). Donderdag 26 november, hebben de kinderen hun vertaling gepresenteerd aan de ouderen in Avondlicht. Tijdens deze presentatie is een boekje gepresenteerd waarin de verhalen zijn opgenomen. In de voorbereiding op dit project heeft de historische vereniging informatie aangeleverd.

vrijvertaald2
vrijvertaald1 vrijvertaald4
 

Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top