Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Herkenbare verhalen verteld door Hette

  • 31-10-15

Tijdens de presentatie van Hette Meijering zat de grote zaal van dorpshuis De Poort vol met leden die luisterden naar de verhalen over de tijd dat Hette als jonge jongeman op het dorp woonde en er speelde. Veel gemompel als er een bekende foto werd getoond of Hette iets vertelde wat herkent werd. Ook werd er gelachen om de wijze waarop hij de verhalen bracht met het nadoen van bepaalde Herwijnse typetjes in Herwijns dialect. Het was een geweldig leuke avond. Klik hier voor de foto’s van de avond.

 


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top