Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Uitnodiging ledenavond op woensdag 28 oktober!

  • 24-10-15

Verhalen over Herwijnen uit de jaren ’50 en ‘60 door Hette Meijering op woensdag 28 oktober om 20 uur in het dorpshuis Herwijnen. Vragen worden beantwoord, zoals: Hoe zag ons dorp er toen sociaal uit? Tijdens de presentatie komen bekende en minder bekende Herwijnse personen langs, zoals Aart de Joode, Ege van der Wal maar ook mej. G. den Akker. Wie waren ze precies en hoe deden zij hun werk? Kortom: (smeuïge) verhalen over ons dorp en zijn bewoners van toen met mooie foto’s uit die tijd. Vanaf 19.30 uur is de zaal open en zullen er foto’s uit die jaren worden vertoond. Natuurlijk is de toegang gratis en is iedereen welkom.

Klik hier voor de uitnodiging!


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top