Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Nagenieten van het oogstfeest met prachtige foto's!

  • 23-08-15

Het derde historische oogstfeest op zaterdag 22 augustus jl. was met ruim 3.000 bezoekers een groot succes. De locatie, de deelnemers en het prachtige weer heeft er voor gezorgd dat terug gekeken kan worden op een geweldig oogstfeest.

Oude ambachten en streekproducten rondom en in monumentale boerderij Den Oude Dijk, diverse demonstraties door de ruitervereniging, het oogsten en de proeftuin/-boomgaard met diverse stands, zoals de valkenier, WBE/VANL; te veel om op te noemen wat er was te zien en te doen. Klik hier om de foto’s van het oogstfeest te bekijken.

Tijdens het oogstfeest werden bezoekers bij een historisch voertuig op de foto gezet. Het betreft een replica van Diel van Zante, voor velen zeker bekend van vroeger. Klik op deze link voor de foto's van de fotoshoot!

En nog meer foto's van het oogstfeest zijn te bewonderen via deze link. Het betreft prachtige foto's van Broere Foto uit Gorinchem.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top