Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Historisch Oogstfeest op zaterdag 22 augustus!

  • 02-06-15

Zaterdag 22 augustus 2015 van 10 tot 17 uur - Katerdam 1, 4171 BE te Herwijnen.

Demonstraties in historische kledij met o.a. dorsmachine uit twintiger jaren van de vorige eeuw met riemaandrijving en aanverwante gereedschappen, dorsmolen met paarden en een met paard aangedreven vorkjesschudder. Verder verkoop van o.a. streekproducten, (demonstraties van) oude ambachten en aanverwante activiteiten. Ivm thema “Paardenkracht” div. demonstraties door ruiter- en menvereniging Tielerwaard West. Koffie/thee met zelfgebakken fruittaarten, aardappeltwister en andere lekkere versnaperingen. Gezellige zitjes met zicht op de monumentale boerderij “Den Oude Dijk” uit 1651 die ook gedeeltelijk te bezichtigen is.

Deze boerderij is in 2014 genomineerd voor het mooiste Gelderse Boerenerf!

Muziek door het historische mannenkoor en de boerenkapel. Aankleding met vorm (fruit)bomen en oude boerenwagens. Een historisch evenement voor jong en oud!

foto voor op poster nostalgie
foto oogsten foto wasstraat

foto DenOudeDijk


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top