Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Filmopnames in Herwijnen!

  • 04-04-15

Waarom wordt er langs de dijk gefilmd? Dwaalroutes is een onderdeel van BeleefRoutes en voor het thema “Waalwater” is HV Den Ouden Dijk gevraagd iets te vertellen over de (Waal)dijk en de verdwenen huisjes. Vandaag is hiervoor gefilmd en dit zal worden gebruikt in een app voor een fiets-/wandelroute. Omdat de Stichting Peilschaalhuisje de meeste informatie over ’t Rot heeft, hebben zij dit dijkgedeelte voor hun rekening genomen (Willy Raaijmakers). Namens de historische vereniging heeft Hans van Krieken over het buurtschap Kerkeneind, dat vroeger het centrum van Herwijnen was, verteld en Heiltje van Santen-van Arendonk heeft het Boveneind voor haar rekening genomen. Alle drie de locaties zijn aan de hand van een foto zoals het was en zoals het nu is, gefilmd. Leuk om op deze manier de historie van Herwijnen te kunnen delen met toeristen die via deze route ons mooie dorp gaan ontdekken!

Meer foto’s van de filmopnames zijn via deze link zien:

https://picasaweb.google.com/115690268491285053601/2015FilmopnameVoorDwaalroute?authkey=Gv1sRgCNjljJyh8cucvAE#

 


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top