Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Lezing over neergestorte vliegtuigen tijdens WOII

  • 01-04-15

Presentatie over de in/rondom Herwijnen neergestorte vliegtuigen tijdens de Tweede Wereldoorlog op woensdag 8 april om 20.30 uur door Peter den Tek in dorpshuis De Poort. Het is een interessante en boeiende lezing over de neergestorte vliegtuigen en hun bemanning.

Met prachtige beelden en unieke foto’s / documenten krijgen de bemanningsleden een ‘gezicht’ en wordt u meegenomen op de vluchten waarbij enkelen van hen zijn omgekomen. Het zijn dus niet alleen de technische details van de vliegtuigen die besproken worden, maar meer de persoonlijke verhalen achter deze mensen die er mede voor gezorgd hebben dat Nederland werd bevrijd. Een unieke presentatie die wij van harte bij u aanbevelen.

 

 

Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top