Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Ledenvergadering en lezing met unieke beelden op 8 april

  • 29-03-15

Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van de jaarlijkse ledenvergadering op woensdag 8 april 2015 om 19.30 uur in dorpshuis “De Poort” aan de Zworrelstraat te Herwijnen. Tijdens een door ons aangeboden kopje koffie/thee zal zoals gebruikelijk de stand van zaken van uw vereniging worden besproken.

In verband met 70 jaar bevrijding ontvangt u eind april het verenigingsblad vol met bijzondere verhalen voorzien van foto’s en documenten rondom dit thema. Vooruitlopend hierop zal Peter den Tek op woensdag 8 april om 20.30 uur een interessante en boeiende lezing verzorgen over de neergestorte vliegtuigen en hun bemanning tijdens de Tweede Wereldoorlog in Herwijnen.

Klik op deze link voor de uitnodiging en de agenda van de ledenvergadering.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top