Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Den Oude Dijk derde mooiste Gelders boerenerf 2014

  • 23-11-14

Zaterdag 22 november is op het Bezoekerscentrum Land van Heerlijkheden in Leur het winnende boerenerf door gedeputeerde Josan Meijers bekend gemaakt. Klik hier voor de foto’s.  Naast onze boerderij “Den Oude Dijk” waren ‘De Kranenburg’ uit Kranenburg en ‘Hoeve De Vollenhof’ uit Wezep voor de titel “mooiste Gelders boerenerf 2014” in de race. In het kerkje van deze Heerlijkheid werd zorgboerderij “Hoeve De Vollenhof” uit Wezep uitgekozen tot het mooiste Gelderse Boerenerf. Den Oude Dijk eindigde achter “De Kranenburg” als derde. Alle boerenerven hebben een juryrapport ontvangen.

Op zaterdag 22 augustus 2015 wordt er rondom Den Oude Dijk een historisch oogstfeest georganiseerd. Dan kunt u zelf de sfeer van deze bijzondere karakteristieke locatie proeven en de boerderij en het erf bekijken.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top