Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Mooiste boerderij van Gelderland in Herwijnen?

  • 16-09-14

Boerderij Den Oude Dijk wordt mogelijk het mooiste boerenerf van Gelderland! Samen met Hoeve Op Vollenhof in Wezep en De Kranenburg in Kranenburg is Boerderij Den Ouden Dijk uit Herwijnen finalist van de verkiezing Gelders Boerenerf 2014. Op zaterdag 22 november wordt tijdens een symposium de winnaar van de verkiezing bekend gemaakt.

Gelderland heeft honderden mooie boerenerven. Boerenerven horen bij het landschap en bepalen de streekidentiteit. Om hiervoor aandacht te vragen houdt Boeren-Erf-Goed-Gelderland, een initiatief van Stichting Landschapsbeheer Gelderland, het Gelders Genootschap en het Gelders Erfgoed, de verkiezing. Het publiek heeft via de website www.boerenerfgoedgelderland.nl uit vijf genomineerde boerderijen de drie mooiste gekozen.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top