Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Cowboys uit het Boveneind en de Spaanse griep in boekje 8

  • 05-08-14

In de “kiek van toen” een foto van de cowboys uit het Boveneind, gemaakt omstreeks half de jaren ’50. Verder  een foto van het toenmalige bestuur (Marinus, Dittie, Jaap, Marjan en Joop),  een artikel over Herwijnse bestuurders tussen 1700 en 1800, een beschrijving van de inventaris van de weduwe van Aart Anthoniesz De Fockert en over de Spaanse griep in Herwijnen (o.a. verwerkt in een preekverslag van dominee D.M. Vermet). Maar ook allerlei leuke dorpsverhaaltjes in “Herwijnse vertellingen”. Tevens vermelding van het 200ste lid van de vereniging. Nu telt de vereniging bijna 650 leden en is daarmee een van de grootste historische verenigingen in Gelderland! Klik hier om het blad te lezen.

 


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top