Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Gezellige drukte op braderie in Herwijnen

  • 17-07-14

Op een zonovergoten zaterdagmiddag trokken de kermis en de braderie weer veel bezoekers. Zaterdag 28 juni was ook de historische vereniging weer van de partij met een boek over Stolpersteine en natuurlijk het gebruikelijke raadspel.

Heeft u alle voorwerpen goed geraden? Hierbij de antwoorden: opdomper (loodgietersgereedschap), kurkenduwer, pannenlap, zink-/lood-snijder, carbidbrander, penhouder voor inkt, test en een fotopapiersnijder. Anne de Bruijn is de winnaar van de cadeaumand.

Klik hier voor de foto's van onderandere de prijswinnaars.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top