Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

The Rocking Junglecats, een van de verhalen uit boekje nummer 7!

  • 06-07-14

"Midden in de Tielerwaard, ligt een dorpje klein. Slechts een stipje op de kaart, maar het mag er zijn! Huizen langs een kronkeldijk, appelbomen-droom. Dat moet Herwijnen zijn, het dorpje waar ik woon." Dit is het eerste couplet van het Herwijnse volkslied. In boekje nummer 7 ook het tweede couplet, een verhaal over de middenstand in 1909 en een verhaal over de dorpspomp. Met het Herwijns feest net achter de rug ook een prachtig verhaal over een band van toen: The Rocking Junglecats. Klik op deze link voor het complete boekje.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top