Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

'Hier loop ik al jaren langs maar ik ben nog nooit binnen geweest'

  • 15-06-14

Op een prachtige zomeravond wandelden honderden bezoekers door Herwijnen. Vanuit de Achterweg ging de route langs de gracht bij de Engelenburg naar het Ooievaarsstation, 't Hans Huys, via de nieuwe dijk naar Kerkestein en vervolgens bij Frissestein via de ommuurde moestuin weer terug naar de Achterweg. De laatste stop was in de voormalige winkel van De Fockert, waar nu een echt museum te bezichtigen was. Veel bezoekers bezochten voor het eerst de historische panden van Kerkestein en Frissestein en menig verzuchtte: 'Wat leuk om hier eens binnen te kijken. Hier loop ik al jaren langs maar ik ben nog nooit binnen geweest.' Klik hier voor de wandelroute.

Voor het laatste deel van het programma verzamelden de bezoekers zich in de schuur bij Jaap van Arkel, waar het weer ouderwets gezellig buurten was. Voor de foto's klikt u hier.

  


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top