Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Deel twee van de neringdoeners, de boedel van Bierman en meer online

  • 05-06-14

Verenigingsblad nummer 6 staat ook online. Klik op deze link voor het complete boekje met daarin deel twee van de neringdoeners. Via advertenties werd de consument geactiveerd met leuzen als 'voor betere en nette bediening', 'De vrije natuur roept u naar buiten. Stap op uw Union rijwiel. Hij rijdt als vanzelf' en 'Een vivo-zaak verlicht uw taak'. En dat alles vaak met het onderschrift 'Beleefd aanbevelend'. Dat moest zichzelf wel verkopen!


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top