Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Uitnodiging jaarvergadering woensdag 16 april

  • 02-04-14

Alle leden van de vereniging zijn uitgenodigd voor de jaarvergadering op woensdag 16 april om 20.00 uur in Dorpshuis 'De Poort' in Herwijnen. De onderwerpen die besproken worden staan in de agenda die u via deze link kunt openen. 

Tijdens de komende zomeravondbijeenkomst op 11 juni kan tijdens de wandeling een bezoek aan het Herwijnse Ooievaarsstation aan de Schouten-steeg worden gebracht. In het verenigingsblad van mei zal een artikel over o.a. de totstandkoming van dit buitenstation voor ooievaars worden geplaatst met daarbij unieke foto’s.

Ter voorbereiding op dit bezoek aan de ooievaars en/of uitgave van het verenigingsblad van mei zal ons lid Kees Vos, na de pauze (omstreeks 21.00 uur) als oprichter en beheerder van dit bijzondere buitenstation van alles gaan vertellen en laten zien over de ooievaars. Ook zal er een kort filmfragment van de opening van het ooievaarsstation van 10 maart 1979 worden vertoond. Ook niet-leden zijn vanaf 21.00 uur welkom.

Klik hier voor de volledige uitnodiging.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top