Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Vierde boekje staat online!

  • 27-03-14

In deze uitgave leest u over de Gelderse geschiedenis en worden diverse familiewapens beschreven. De namen komen nog steeds voor in het dorp: De Fockert, De Jongh, De Bruin, Roza, Van Zee, Van Arendonk, Van Weelden, Van Ballegoijen, van Maaren en van Vervoorn.

Ook een artikel over de Beneden Waarden en Marinus van Maaren overhandigt de portretten van de Boerlaarts aan de Hervormde Kerk. En sinds de laatste grote brand werd een historische brand weer vaak genoemd, de Katerbrand. In de kiek van toen een foto daarvan.

Klik hier om direct naar het boekje te gaan of klik op de tab 'archief'. Veel leesplezier!


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top