Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Baksteenindustrie, archief Bierman en een woning van stro

  • 01-03-14

Dat zijn enkele onderwerpen waarover u leest in de derde uitgave van ons ledenblad. In het voorwoord schrijft voorzitter Marinus van Maaren over het succes van de vereniging. Binnen een jaar zijn er meer dan 100 leden en hij verwijst naar de thema's van dat jaar. Verder in het boekje foto's van de burgemeesterswoning die op de plaats van het ooievaarsdorp heeft gestaan en een 'kiek van toen' van de meisjesvereniging van 1936! Klik hier voor het derde boekje of kijk op de pagina 'Archief' voor alle reeds gepubliceerde uitgaven.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top