Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Tweede boekje vereniging online te bekijken!

  • 02-02-14

Vorige maand plaatsten we het eerste exemplaar van ons verenigingsblad online. Nu, een maand later, zijn we toe aan de tweede uitgave met daarin deel II van de geschiedenis van de Boellaards, een artikel over de Joodse families in Herwijnen en de Herwijnse boezem en polder van Vuren worden beschreven. Tenslotte werd een oproep gedaan of iemand nog een waterpomp had staan. Het resultaat daarvan kunt u bewonderen in de Onderweg in Herwijnen! Klik hier of zoek via de pagina 'archief' en geniet van deze artikelen uit 'de oude doos'.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top