Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Bekijk de foto's van Project Solpersteine

  • 06-10-13

Klik hier om de foto's te bekijken van de herdenkingsdienst en het leggen van de Stolpersteine. Naast deze foto's kunt u in de volgende nieuwsberichten lezen welke aandacht de pers aan deze bijeenkomst heeft gegeven en leest u een verslag van de middag. Nog meer artikelen over dit project vindt u in het nieuwsarchief. Via de button 'ARCHIEF' in de bovenbalk van onze homepage vindt u een link naar dat archief.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top