Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Herwijnse kastelen op Mijn Gelderland

  • 14-09-13

Ontdek de kastelen van Herwijnen

In de nieuwsbrief van Mijn Gelderland wordt geschreven over de Herwijnse kastelen Frissestein en Engelenburg. Via onderstaande link komt u bij het artikel. Meer weten over Gelderland? Schrijf u in voor de nieuwsbrief! Herwijnen is een eeuwenoud dorp dat in de Middeleeuwen baadde in welvaart. De kastelen Wadenstein, Frissestein, Engelenburg en Drakenburg maakten deze rijkdom mogelijk. Omdat ze bijna helemaal zijn verdwenen, heeft historische vereniging "Den Ouden Dijk" drie informatieborden geplaatst. Zo gaan de verhalen over de Herwijnse burchten niet verloren.

De nieuwsbrief van Mijn Gelderland http://www.mijngelderland.nl/#/kastelen-frissestein-en-engelenburg.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top