Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Weer gezellige drukte op braderie

  • 01-07-13

In onze kraam op de braderie was het weer erg gezellig. Altijd leuk om met elkaar het raadspel te spelen. Er lagen weer hele vreemde attributen in de kraam! Dat leverde leuke gesprekken op. De te raden voorwerpen waren: handenwarmer; bol wol houder; schapenschaar; stierenring; speldenkussen; suikerklontjestang; (aardappel) poederbestuiver; munitie maker / patronenvuller; handschoenvormer.

De trekking werd verricht door de oud-bestuursleden Jaap de Kock en Gerrit Sterrenberg en de mand met streekproducten is gewonnen door Martien de Bruin. Klik hier voor de foto's van deze leuke middag.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top