Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Ruim 200 bezoekers op zomeravondbijeenkomst 5 juni 2013

  • 06-06-13

Op de eerste zomerse dag van het jaar pakten ruim 200 mensen de fiets, auto of de benenwagen om richting het Boveneind in Herwijnen af te reizen. Daar bezochten ze de historische boerderijen van Jan de Bruijn, de familie de Zeeuw en de familie de Vries. Daarna begon het programma in de tuin van de familie de Vries met liederen van het historisch mannenkoor, mondharmonicaorkest NEP en voordrachten van Dittie van Zee, Jaap de Kock en Gerrit Sterrrenberg. "We hebben al veel zomeravonden meegemaakt", zegt secretaris Marjan Pelle. "Maar dit is echt de eerste keer dat we alles buiten hebben kunnen houden." In het laatste ledenblad stond een artikel over deze bijzondere locatie. Klik hier om het artikel te bekijken. De foto's kunt u via deze link zien of klik hier voor de wandelroute.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top