Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Bezoek aan streekarchief op 17 mei

  • 21-05-13

Vrijdag 17 mei heeft een aantal leden van de vereniging een bezoek gebracht aan het streekarchief in Gorinchem. De streekarchivaris gaf een rondleiding en vertelde over zijn ervaringen. Onlangs kreeg het archief nog een aantal ansichtkaarten uit de privé collectie van een familie. Aan de hand van een oude prent van Gorinchem met dezelfde afbeelding konden ze vaststellen dat het inderdaad om een ansichtkaart van Gorinchem ging. Klik op deze link voor de foto's van dit bijzondere bezoek.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top