Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Uitnodiging zomeravondbijeenkomst

  • 16-05-13

Op woensdag 5 juni organiseert Historische Vereniging 'Den Ouden Dijk' weer haar jaarlijkse zomeravondbijeenkomst. De feestelijke avond wordt dit jaar gehouden in de monumentale boerderij 'D'n Ouden Wiel'.

Voorafgaand aan de zomeravondbijeenkomst start om 19.00 uur vanaf het erf van “D’n Oude Wiel” een hele bijzondere wandeling! We zien boerderij “Den Ouden Dijk” vanaf een hele andere kant en mogen een gedeelte van de woningen van dhr. De Bruin, familie De Zeeuw en familie De Vries bezichtigen. Klik hier voor de complete uitnodiging.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top