Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Genealogie is springlevend

  • 11-05-13

Een onderdeel van onze jaarvergadering was een workshop genealogie. Dick Hak en Hennie van Horssen namen de aanwezigen mee in de wereld van familieonderzoek. Speciaal voor de vergadering hebben ze de families van drie bestuursleden uitgezocht en van nog een echt Herwijnse familie, van Arkel. Klik hier voor de presentatie van deze avond. En wil je meer weten over de familie van Dittie van Arendonk, Marianne van Maaren, Hennie van der Meijden of de van Arkels? Klik dan op hun namen voor de stamboom.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top