Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Gastles over Jodenvervolging (voorbereiding Stolpersteine)

  • 29-04-13

Geboeid luisteren de kinderen van groep 6 van de Christelijke basisschool 'School met de Bijbel' uit Herwijnen naar mevrouw Jeanne vd Schoot. Zij geeft rondleidingen in kamp Vught en verzorgt een gastles over Jodenvervolging, met name in het Rivierengebied.
Later in het jaar zal ook in de groepen 7 en 8 een presentatie plaatsvinden. Dit naar aanleiding van het z.g. "Stolpersteine"-project dat de Historische Vereniging Den Ouden Dijk samen met de Stichting Mikwe dit najaar in Herwijnen hoopt te realiseren. Meer informatie over dit bijzondere project leest u in deze bijlage.

Klik hier voor het volledige artikel uit ons verenigingsblad en bekijk via deze link de foto's.


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top