Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Noteer in uw agenda: ledenavond 24 oktober

  • 09-10-12

Woensdagavond 24 oktober bent u van harte welkom vanaf 20.00 uur in dorpshuis de Poort in Herwijnen. Onderstaande onderwerpen worden deze avond besproken.

'Jaren 60 van de vorige eeuw'
Museumconservator Peter Schipper haalt herinneringen op aan de roerige jaren 60 van de vorige eeuw.Een periode met grote veranderingen. De volgzaamheid verdwijnt, de politiek kritisch gevolgd, flower power, korte rokken en lange haren. Een uitbundige en kleurrijke tijd. Voor babyboomers nostalgie en voor jongeren een kans om meer over die tijd te weten te komen!jaren 60

Amateurbeelden Boeren Bruiloft
In de pauze vertoning van een korte film, die gemaakt is door de fam. Verhoeven en op DVD is gezet door Jan Roza sr, van het 5-jarig bestaan van de vereniging in 2001 wat destijds gevierd is met een Boeren Bruiloft bij de familie Pannekoek aan de Achterweg.

Na de ledenavond is de film ook te bekijken op de website van onze vereniging!
uitnodiging klaas en neeltje


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top