Agenda

Laatste nieuws

Lid worden?

Wilt u lid worden van onze vereniging? Geef dan u gegevens door via onderstaande formulier:

Nog meer foto's van het oogstfeest

  • 06-09-12

Van diverse kanten krijgen we foto's toegestuurd van het oogstfeest. Via deze link kom je bij een diapresentatie van Hans van Horssen. Ook Hans van Maaren heeft foto's gemaakt die via deze link te bekijken zijn.

Adrie van Kuilenburg mailde twee foto's. Op de eerste foto zien we hoe voorzitter Joop Kwakernaak een poster overhandigd kreeg uit handen van Jilis van Kuilenburg. De tweede foto spreekt voor zich: alle portemonnees gaan open...

oogstfeest14a

oogstfeest15a


Onze vereniging

De historische vereniging "Den Ouden Dijk" te Herwijnen werd op 28 juni 1996 opgericht.


Meer weten

Adres

p/a Burg. Gaarlandstraat 19

4205 CA Gorinchem

06-24976105

info@denoudendijk.nl

IBAN: NL66RABO0366712314

Back to top